top of page
CANDELA PERSONALIZZATA

CANDELE PERSONALIZZATE - Candele Atelier Via

CANDELA PERSONALIZZATA

Kč1.400,00Prezzo
 • CANDELA PERSONALIZZATA

  Percepire la luce della Candela Personalizzata è come conversare con un buon amico. Giocare con i pensieri, le idee, rimanere incantati dal gioco di luci e di colori.

   

  Vnímat světlo Osobní svíce je jako hovořit s dobrým přítelem. Pohrávat si s myšlenkami, nápady, být okouzlen hrou barev a světla.
  Uvnitř svíčky se skrývá drahý kámen, vybraný přesně pro daného člověka. Je tam ukrytý po celou dobu svícení a nakonec pro nás zůstane jako vzpomínka na naši cestu do hloubi našeho Já. Nenapodobitelná struktura Osobní svíce ve spojení s pastelovými barvami je každému vytvořena jako jedinečný originál. Zapalte ji podle svého pocitu, správná doba se vždy přihlásí. Vnímejte její rozvíjející se křídla z vosku, sledujte své myšlenky, pozorujte prolínání barev a hru světla.
  Drahé kámeny i barevné kombinace jsou pro Vás vždy vybrány intuitivně. I milovníci růžové barvy prochází občas zeleným obdobím…
  K výrobě nejsou třeba žádná data narození ani jména, záleží jen na Vás, co všechno máte potřebu sdělit před výrobou Osobní svíčky. Lze ji objednat pro sebe i pro své blízké.
  A zapalování či zhášení Osobní svíce nechte zásadně jen na své vlastní vůli!

 • Dimensione della candela

  Altezza: 25 cm

  Diametro: 7 cm

  Peso: 0,9 kg

   

bottom of page